נעים מאוד, אני שני יפה חיימזון, בת 31, נשואה ליובל ואמא של דון.

גדלתי בבית של נדלניסטים ולכן את דרכי בענף הנדל"ן התחלתי כבר בגיל 15 כשרצתי במסדרונות הטאבו לרשום הערות אזהרה ולהגיש תיקי עסקאות, ביקרתי בארכיב מחלקת הנדסה צילמתי היתרי בנייה וניסיתי לפתור את הסוגייה איך מקפלים גרמושקה בצורה המהירה ביותר.

בגיל 18 התחלתי ללמוד משפטים, וכבר בגיל 23 קיבלתי את התעודה כעורכת דין. מאז ועד היום אני עורכת דין בתחום הנדל"ן, אני בעלת תואר שני מבר אילן במשפטים עם התמחות בגישור.

עבדתי כשכירה במשרדים מגוונים ולקחתי חלק בעסקאות בין הגדולות שנעשו במשק בשנים האחרונות, ייצגתי יזמים בעסקאות תמ"א 38, ואגדתי דיירים בעסקאות תמ"א 38 תוך ליווי אישי צמוד ואוזן קשבת לכל דייר לכאבים וההתנגדויות שלו.

בפברואר 2021 יצאתי לדרך עצמאית ופתחתי משרד בו אני מעניקה שירותי עריכת דין בנדל"ן עם ליווי אישי ללקוחותיי בעסקאות מכר ורכישה, ייעוץ בטרם רכישה, רכישת דירה מקבלן, ייצוג דיירים/יזמים בהסכמי התחדשות עירונית, עסקאות קומבינציה ועסקאות מורכבות.

פרטי התקשרות עם עו"ד שני יפה חיימזון:

רוזלי הורן דוברוב, עורכת דין

נעים מאוד אני רוזלי הורן דוברוב, נשואה לגיא ואמא של קרני.

סיימתי את לימודי המשפטים בשנת 2012. עם תום תקופת הלימודים התמחתי במחלקה המשפטית בעיריית הוד השרון.
לאחר מכן השתלבתי במשרד עורכי דין העוסק בנזיקין וביטוח, ייצגתי לקוחות בהליכי ליטיגציה מורכבים ובלתי שגרתיים.

בשנת 2022 הצטרפתי למשרד עורכי דין שני יפה חיימזון. אני מלווה את לקוחותינו באופן מקיף בעסקאות מכר ורכישה, ייעוץ בטרם רכישה, עסקאות יד שנייה, עסקאות קבלן וייצוג דיירים בהסכמי התחדשות עירונית.

פרטי התקשרות עם עו"ד רוזלי הורן דוברוב: