השירותים שלנו

רכישה ומכירה יד שנייה

במסגרת מומחיותי בתחום הנדל"ן, אני מלווה אתכם לאורך כל שלבי העסקה – משלב תכנון העסקה ועד לשלב מסירה או קבלת חזקה בדירה והשלמת רישום הזכויות על שמכם.  

העבודה שלי אתכם לא נעצרת כאן, התקדמתם? רוצים למכור? לקנות עוד נכס להשקעה? המתינו רגע, תרימו טלפון אליי אני זמינה גם בלי שתהיה עסקה קונקרטית על הפרק. רוצים לשמוע מה השלכות המיסויות במקרה שתמכרו / תרכשו? יש לכם התלבטות לגבי צעד מסוים שבכוונתכם לקחת? קראתם בדיוק אתמול שהולך להיות שינוי תכנוני / מיסויי שעשוי להשפיע עליכם? דברו איתי! אני כאן בשבילכם. 

מיסים והיטלים בעסקת נדל"ן

בטרם ביצוע כל עסקה בנדל"ן יש לבחון את המיסים אשר עשויים לחול עליך ועל העסקה, בין אם אתם הרוכשים או המוכרים. שיקולי המיסוי בעסקה עלולים להטות את החלטותיכם בהתאם לתוצאות הנ"ל.

אז איזה מיסים קיימים ומה ההבדלים ביניהם? על התשובות לשאלות אלה תוכלו לקרוא בבלוג שלי. 

רוצים לברר מה המס שעשוי לחול עליכם? דברו איתי, אני כאן בשבילכם.

רכישת דירה מקבלן

בשונה מעסקה של רכישת נכס יד שנייה שבה אתם רוכשים את הדירה מאדם שאינו מומחה בנדל"ן, בעסקה של רכישת דירה מקבלן אתם רוכשים ממומחה נדל"ן את הדירה.

ברכישת דירה חדשה מקבלן, יש פערי כוחות בין המוכר לרוכש. לכן חשוב שתהיה לך עורכת דין שתדאג לייצג את האינטרסים שלך.

אני אבצע משא ומתן על ההסכם ואגן עליך מפני סעיפים שעלולים להתפרש בצורה מרחיבה יתר על המידה. כל זאת, במטרה לשמור על האינטרסים שלך עד למועד מסירת הדירה החדשה לחזקתך ורישום הדירה על שמך.

בכוונתכם לרכוש דירה מקבלן? דברו איתי אני כאן בשבילכם.

שכירות

איך אפשר לקחת דירה, שהיא הנכס הכי יקר שיש לאדם, ולהפקיד אותו בידי שוכר שחתום על הסכם מהאינטרנט? 

יש בבעלותכם נכס ובכוונתכם להשכיר אותו? אל תקלו בכך ראש , דברו איתי אני כאן בשבילכם.

התחדשות עירונית

במסגרת מומחיותי בתחום הנדל"ן, אני מלווה אתכם, דיירים בעסקאות התחדשות עירונית, ונמצאת כאן עבורכם משלב הרעיון, בחירת הנציגות, בחירת היזם ועד לשלבים האחרונים של קבלת מפתח ורישום תקין של הדירות החדשות על שמכם.

בשונה מעסקה רגילה של יזם, שבה היזם רוכש את הקרקע ולאחר התשלום המוכר יוצא מהתמונה, בהתחדשות עירונית המוכר נמצא לכל אורך התהליך, מפקח על פעילות היזם, דורש את זכויותיו. המוכר בעסקה זאת ייחודי – בשונה מהיזם שלאחר סיום הפרויקט מתקדם הלאה לפרויקט הבא, המוכרים חיים את הפרויקט – הם הדיירים, מדובר בעסקת חייהם, עסקה שתלווה אותם הרבה שנים קדימה ותשפיע עליהם להמשך חייהם.

עסקת התחדשות עירונית זה קודם כל אנשים.

וכאן אני נכנסת לתמונה. הידע המשפטי שברשותי, ניסיוני המעשי בעסקאות, בשטח, הסקרנות שמלווה אותי בכל עסקה לפצח כל מורכבות, מוריי שליוו אותי בדרך, העמקה שלי בתחום הגישור, האימון, האינטליגנציה הרגשית שלי והירידה לפרטים שבדמי כל אלו הם היסודות שלי כאדם שהופכים אותי לעורכת הדין המתאימה ביותר ללוות אתכם בעסקת חייכם של התחדשות עירונית.

 אם גם אתם רואים סביבכם שהכל התחדשות ורוצים גם! דברו איתי אני כאן בשבילכם.

שירותים נוספים:

חברות

במסגרת מומחיותי בתחום הנדל"ן נדרשתי להעמיק את הידע שלי בתחום החברות, פתיחת חברה, סגירת חברה, הסכמי מייסדים.

יש לכם חברה? חושבים להקים חברה? דברו איתי.

צוואות וירושות

במסגרת מומחיותי בתחום הנדל"ן נדרשתי להעמיק את הידע שלי בתחום הירושות והצוואות ומתוך כך להבין את הצורך הכל כך חשוב בכתיבת צוואה ותכנון נכון של חלוקת העיזבון עוד בחיים. 

אני מזמינה אתכם אליי לפגישה שבה נוכל לשוחח ולהבין מה נכון לתא המשפחתי שלכם.

ייפוי כח מתמשך

מדובר בכלי משפטי שנועד להעניק לכל אדם בגיר את השליטה בחייו על החלטות בנוגע לגופו ורכושו במקרים שבהם הוא לא יהיה כשיר לקבל אותן בעצמו.

תהיתם לעצמכם מי יטפל בכם או ברכושכם כאשר אתם לא תהיו כשירים עוד לטפל בהם?  בשל מצב רפואי שאינו מאפשר לכם לקבל החלטות על חייכם ועל רכושכם, ייפוי כח מתמשך הוא במיוחד בשבילכם.

רוצים שאערוך לכם ייפוי כח מתמשך? דברו איתי, אני כאן בשבילכם.